SMİLE ADSL BORÇ SORGULAMA


İnternet servis sağlayıcı hizmetlerinde yasal rekabet piyasasının açılması ile birlikte oluşan alternatif internet servis sağlayıcıları Türkiye’deki internet hizmetlerinin daha hızlı şekilde gelişerek, daha kaliteli standartlara ulaşmasına imkan sağladı.

Yeni internet servis sağlayıcılarından birisi olan Smile Adsl, oldukça yüksek abone sayısı ile de internet servis sağlayıcısı sektöründeki en büyük markalardan birisi konumunda yer alıyor. Günümüzde Smile Adsl kullanıcıları internette yer alan D Smart resmi web sitesi üzerinden Smile Adsl borç sorgulama işlemlerini dakikalar içerisinde yapabilme olanağına sahip olabiliyor.

Smile Adsl borç sorgulama işlemi için D Smart web sitesinde online işlem merkezine üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemleri sırasında kişisel bilgiler, adres bilgileri ve abonelik bilgileri veriliyor. Üye olduktan sonra belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile online işlem merkezine girilerek Smile Adsl güncel fatura bilgileri detaylıca görüntülenebiliyor.

Smile adsl fatura borç sorgulama işlemlerini yapmak için d-smart müşteri hizmetleri bölümünden borç alacak sorgulama kısmına giriş yapınız. Ardından açılan sayfada TC kimlik numarası ve güvenlik kodunu girerek faturalarınızla ilgili dökümlere ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir üyelik yada kayıt işlemine gerek kalmadan borç sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Smile adsl müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmamaktadır. Ödeme için sitede belirtilen ödeme noktalarına gitmeniz gerekmektedir.

smile-adsl-borc-sorgulama

SMİLE ADSL FATURA SORGULAMA İÇİN :


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*