EN YAKIN ACENTE SORGULAMA


Aracınız ile ilgili hazırlatmak istediğiniz ya da süresi dolan sigorta poliçesiniz yeniletmek için çalıştığınız sigorta şirketinin size en yakın acentesini öğrenmek istiyorsanız ya da karayollarında seyrederken başınıza gelebilecek bir kaza sonucunda eksper hizmeti almak istiyor, fakat bu konuda size yardımcı olarak en yakın sigorta acentesinin ne kadar uzaklıkta olduğunu bilmiyorsanız en yakın acente sorgulama işlemi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bunun için aşağıda vereceğimiz link üzerinden sorgulama yapabilir ve size en yakın acente hakkında bilgi alabilirisiniz. Bunun için öncelikle vereceğimiz linki tıklamanız ve açılan sayfada sizden istenilen bilgileri belirtilen boşluklara kodladıktan sonra güvenlik şifresini girmeniz ve sorgula tuşuna basmanız en yakın acente sorgulama işlemi yeterli olacaktır.

En yakın sigorta acentesi arama hizmeti Sigorta Bilgi Merkezi uygulamasıdır. Bu uygulama ile bulunduğunuz yere en yakın acentenin nerede ve kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Sorgulama yapmak için il seçin, ilçe seçin, sigorta şirketi seçin, aranacak kelime varsa onu yazın ve doğrulama kodunu girin.

Çalıştığınız sigorta şirketinin size en yakın acentesinin bilgileri bu uygulama sayesinde size gösterilecektir. Gerekli iletişim bilgilerini alarak acenteyle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok uygulaması bulunan kurum araç sahiplerinin işlerini ve işlemlerini kolaylaştıracak uygulamalar sunmaya devam ediyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*