TTNET FATURA BORÇ SORGULAMA


Ttnet fatura borç sorgulama işlemi, kotalı Ttnet müşterilerinin borç bilgilerine ulaşabilmelerine olanak sağlayan bir sistemdir. Bilindiği gibi kotalı internet uygulamasından yaralananlar, belli bir limit internet kullanımı için belirlenen oranda fatura ödemektedirler. Ancak genellikle kurumun belirmiş olduğu kota aşıldığı zaman fatura bedelinde de değişiklik olmaktadır.

Kullanıcı bu durumda Ttnet fatura borç sorgulama işlemi yaparak ödeyeceği fatura bilgilerine ulaşmakta ve fatura borcu hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.  Ancak Ttnet fatura borç sorgulama uygulaması yalnızca kotalı internet aboneliği için geçerlidir.

Limitsiz internet aboneleri zaten sözleşmeden belirlenen fatura bedelini ödemek ile mükellef olduğu için bu uygulama dışındadırlar. Ttnet fatura borç sorgulama işlemi için kurumun resmi internet sayfasından bilgi alınabilir ya da aşağıdaki link üzerinden fatura borç bilgilerine ulaşılabilir.

TTNET üzerinden alınan tüm hizmetler için TTNET resmi internet sitesi dışında online bankacılık sistemleri de kullanılabilir. Bankaların online bankacılık sayfalarına giriş yapılarak konuyla ilgili bilgi alınması mümkün olduğundan dolayı kişilerin yapacağı işlemlerde borç sorgulama ve borç ödeme işlemleri de kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

ttnet

Fakat TTNET fatura ödeme sistemi, TTNET tarafından resmi olarak kullanıma sunulduğu için mümkün olduğunda resmi uygulama üzerinden fatura ödemelerinin yapılması daha sağlıklı olacaktır. TTNET borç sorgulama sayfasına giriş yaptığınızda yukarıdaki görseldeki gibi bir ekran açılacaktır. Bilgi girişi yaparak kolayca borcunuzu öğrenebilirsiniz.


8 Comments Posted

  1. 1 eyül den beri hiç kullanılmamış bir hatta nasıl fatura çıkarabiliyorsunuz tüketici haklarına mahkemeye verecem ttneti

  2. BÜTÜN FATURALARI ÖDEDİM VE KAPATTIRDIM.DAHA SONRA BAN 6 AYLIK FATURA GELDI .DEDIM KI ODEDEDIM VE KAPATTINIZ .BANA EVET AMA GIDIP IMZA ATMANIZ GEREKIRDI DEDILER .KARDEŞİM BEN AVRUPADAYIM IMZA ATMAK ICIN ORAYAMI GELEYIM DEDIM.ONLINE SISTEMDEN BANA SEBEKEYI ACIP TARIFE DEGISIKLIGI YAPIYORSUNUZDA NEDEN KAPATMIYORSUNUZ DEDIM.BOYLE SISTEM OLMAZ .ÜTMECE SİSTEMİ KURMUŞSUNUZ VATANDAŞIN CEBİNDEN HAKKINIZ OLMAYAN PARAYI ALIYORSUNUZ.346 TL ODEMIŞ OLDUGUM BORCU BUGUN ITIBARIYLE AVUKATA 700 TL DAHA ÖDÜYORUM .VE HARAM SIKKIM EDIYORUM .YAZIKLAR OSUN TTNET E.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*