LG GARANTİ SORGULAMA


Ülkemizde hizmet veren önemli teknoloji markalarından olan LG, satış sonrasında da desteğini sürdürmektedir. Özellikle internet sitesi üzerinden cihazları için kılavuz ve yardımcı makaleler yayınlayan LG, bu sayede müşterilerinin işlerini kolay bir hale getirmektedir. Bu doğrultuda LG ürünü bulunan kişiler garanti sorgulama, kılavuz sorgulama gibi işlemleri için LG’nin internet sitesini ziyaret etmesi yeterli olacaktır.

LG Garanti Sorgulama

Bu sayede ilgili sayfalar üzerinden tüm LG ile ilgili işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Bu konuda internet imkanı bulunmayan kişiler, LG’nin destek hattından da yardım alması mümkündür. Bunun için 444 6 543 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

LG Garanti İşlemleri Nasıl Yapılır?

LG cihazı olan kişilerin, cihazlarında yaşanan sorunlar nedeniyle garantiden yardım alabilmektedir. LG garanti işlemlerinde aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşacağınız servisler aracılığı ile gerekli yardımı alabilirsiniz. Dileyen kişiler telefon üzerinden iletişim kurabilir, dileyen kişiler ise LG garanti servislerine giderek bizzat başvuruda bulunabilmektedir.

Cihazlarda meydana gelen sorunların garanti kapsamına alınması için cihazın garanti sözleşmesinde yer alan durumların yaşanması gerekmektedir. Kullanıcı hatası nedeniyle yaşanılan bir sorun garanti kapsamına alınmayacağı gibi bu tür durumlarda yapılacak tamir ücret karşılığı gerçekleşecektir. Bu nedenle kişilerin belirtilen detaya da dikkat etmesi gerekmektedir. Servislerde ücretler genelde yüksek olduğu için bu tür durumlarda kişilerin alternatif servisleri tercih etmesi de gerekebilecektir. Tüm bu konularda detaylı bilgi servi ile iletişim kurulması halinde alınabilir. 


2 Comments Posted

  1. lg 2 telefon aldım 2ci el bana garantisi var dediler telefoncudan aldım acaba garantisi varmı imesi 351585060702896 cevabınızı bekliyorum garatisi varsa nezamana gadar var saygılarımla

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*