5664 ARAÇ SORGULAMA

5664 ARAÇ SORGULAMA

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından vatandaşların araçlar hakkında bilgi alması için SMS servisleri oluşturulmuş durumdadır. Bu bakımdan SMS hizmetlerinden yararlanılarak araçlar ile ilgili bilgi almanız mümkündür. Araçların hasar durumu, şase kaza bilgisi, kaza tutanakları, kasko poliçe ve zorunlu trafik sigortası ile ilgili tüm detaylara bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Fakat bu konuda bu hizmetten yararlanacak olan kişilerin bir noktayı unutmaması gerekmektedir. Tüm bu hizmetler ücretlidir ve bu hizmetleri kullanan herkesten 4 TL ücret tahsil edilmektedir. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan bu SMS servisleri ile ilgili detayı bilgi almak ve servisleri kullanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi Hizmetleri Nelerdir?

Kısaca SBM olarak adlandırılan Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi aracılığı ile araçlar üzerinden pek çok konuda bilgi alınabilmektedir. Hazırlanan SMS servisi sayesinde kişiler yapacakları SMS sorgulaması ile birlikte araçların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi tarafından sunulan bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin araç sorgulama işlemleri için gerekli mesaj gönderme şablonlarını bilmesi gerekmektedir. Bu nedenle site üzerinden yapacağınız inceleme ile birlikte nasıl mesaj göndereceğinizi öğrenerek direk araçlar için bilgi alabilirsiniz. Ücretlendirmeye tabi olan hizmetlerden yararlanırken, kişilerin ücretlendirmeye dikkat etmesi gerekmektedir. Böylece herhangi bir sorun olmadan tüm hizmetten yararlanılacak ve bilgi alınmış olacaktır.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. mustafa dedi ki:

  47 NA 509 PLAKA KIMIN ADINA KAYITLI

 2. veli yüksel yılmaz dedi ki:

  07 hcu 30 plakalı megan 2 aracım 02 Mayıs 2015 tarihinde halkalıda çalındı gören veya bilen varsa bulana ödül verilecek ilgilenenlere duyurulur.(05052953110)

 3. yavuz bali dedi ki:

  35 an 8098 mondıal motor tel numarasın cok acıl ulasmam gerek yardım

 4. adem dedi ki:

  42GB753 PLAKALI ARACIN YAKALAMA EMRİ YADA BORCU VARMI

 5. ALI OLU dedi ki:

  35AK4728 ARACIN ICRASI VARMI

Yorum Yaz