VERGİ NO İLE FİRMA SORGULAMA       


Vergi kimlik numarası, bir firmanın en önemli bilgilerinden birisidir ve yapılacak olan sorgulama işlemlerinde gereklidir. Vergi no üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte firma hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilir ve vergi durumu dahi kontrol edilebilir.

Vergi no ile firma sorgulama işlemleri sayesinde firma sorgulaması yapılabilmektedir. Bu konuda online olarak açılmış olan sorgulama hizmeti bu konuda yardımcı olacaktır. Vergi kimlik numarası bölümüne yazılacak olan vergi no sayesinde firmaya ulaşılabilmektedir. Bu konuda online işlem yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki bağlantı üzerinden ilgili sayfaya ulaşabilir. Sadece kurumsal değil, bireysel olarak da sorgulama yapılabilir.

Özellikle yaşanan bir mağduriyet sonrası firma ya da kişiler hakkında bilgi almak isteyen kişilerin online olarak yapacağı sorgulama işlemleri sayesinde resmi bilgilere ulaşması mümkündür. Aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşılacak e vergi levhası sorgulama işlemlerinde kişilerin TC kimlik numarası girmesi ve ardından sorgulanacak kişinin detaylarını ekrandaki boş olan bölümlere eklemesi gerekmektedir.

Yapılacak bu işlemler ile birlikte vergi levhası sorgulama işlemleri tamamlanacak ve ilgili kurumun tüm bilgileri ekranda alacaktır. Bu açıdan sizler de sunulan online hizmetlerden yararlanabilir ve böylece istediğiniz bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Üstelik yapılacak işlemlerin ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmesi bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Bu bakımdan istediğiniz zaman direk aşağıdaki bağlantı üzerinden sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


1 Comment Posted

 1. Sayın ilgili,

  Kendileri tarafından bildirilen fatura adresi bilgileri aşağıda bulunan mükellefinizin sizde kayıtlı adresini teyid etmek istiyoruz. Ancak bu bilgilerle sisteminize girince bu mükellefe ait kayıt ve adres bilgisi görünmemektedir. Yardımlarınızı rica ediyoruz.

  Kayı Salini Samsung Adi Ortaklığı
  Kırlangıç sokak No:24/2 GOP Ankara

  Saygılarımla

  Taner

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*