TURKCELL NUMARA SORGULAMA

TURKCELL NUMARA SORGULAMA

Turkcell numara sorgulama işlemi yapmak için Turkcell tarafından hizmete sunulmuş olan bilinmeyen numaralar sevisine giriş yapmalısınız. Turkcell numara sorgulama sevisi 1,49 tl karşılığında hizmet vermektedir.

Aşağıda size verdiğimiz linki kullanarak giriş yapacağınız Turkcell bilinmeyen numaralar servisi sayfasında ücretin size fatura edilebilmesi için kendi numaranızı ve turkcell şifrenizi istenilen yere girmelisiniz.

Daha sonra sorgulanacak numara bölümüne kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz gsm numarasını girerek onaylıyorum butonuna basınız.

Bu şekilde Turkcel numara sorgulama işlemini gerçekleştirerek hakkında bilgi edinmek istediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Turkcell numara sorgulama servisini kullanarak merak ettiğiniz bir numara öğrenmek için yukarıda da bahsettiğimiz gibi 1,49 tl ödeme yapmalısınız. Bunun için öncelikle sayfaya giriş yapınız uyarı mahiyetindeki sorgula sekmesini . Sorgula butonunun yanında bu işlemin ücreti verilmektedir.

Ücretli sorgulamayı kabul ediyorsanız işlemi başlatmalısınız. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanarak öğrenmek istediğiniz numara sisteme kayıtlı ise bilgi alabilirsiniz. Kayıtlı değil ise sonuç alamazsınız. Sorgulamamıza dönelim ve devam edelim.

turkcell_bilinmeyen_numara_sorgulama

Yeni sayfada sorgulanacak Turkcell numarası, kendi numaranız ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sorgulamadan kaynaklanan ücret sizin numaranıza fatura edilmektedir. İşlemi tamamladığınızda Turkcell numarası detaylarıyla birlikte size görüntülenecektir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz