MTV SORGULAMA


MTV SORGULAMA

MTV sorgulama işlemlerinizi Gib üzerinden yapabilirsiniz.Motorlu taşıtlar vergisi 2014 yılı ilk ve ikinci taksidi MTV sorgulama ve MTV hesaplama işlemlemrinizi GİB üzerinde bulunan internet vergi dairesi, Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme bölümünden yapabilirsiniz.
Aşağıdaki resimde görünen bilgileri tam olarak girip tamam butonuna basınız.Karşınıza aracınızla ilgili bilgiler gelecektir.
Buradan ödemenizi anlaşmalı banka kredi kartlarını kullanarak yapabilirsiniz.Anlaşmalı bankalar haricindeki kredi kartları kabul edilmemektedir.Motorlu taşıtlar vergisi sorgulama ve ödeme işlemleri için Gib tarafından verilen bu hizmet sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmektedir.Bu sayede araç sahipleri bankalarda yada başka ödeme noktalarında değil internet üzerinden kolaylıkla ödeme ve sorgulama yapamaktadırlar.

mtv sorgulama

MTV Sorgulama ve Ödeme İçin : TıklayınızEtiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

gib.gen.tr 2015 hakları saklıdır.Sitemizin devlet kurumlarıyla herhangi bir alakası olmadığı gibi sizinle paylaştığımız yazılar tamamen bilgilendirici ve yönlendirici içeriklerden oluşmaktadır.T.C Devletinin vergi işlemlerinin yapıldığı resmi internet sitesi www.gib.gov.tr sitesidir.
Haberler