İDDAA KUPON SORGULAMA


İddia konusunda ülkemizde yetkili olan İddia, internet üzerinden de hizmet vermektedir. Güncel programlara, maç sonuçlarına ve takımlar ile ilgili son haberleri alacağınız iddianın resmi internet sitesi üzerinden bilet sorgulamanızı da yapabilirsiniz. Biletlerin kazanma durumu, İddia sistemindeki kesinleşmiş sonuçlara göre belli olduğundan sorgulamayı da bu kaynaklara göre yapmanız gerekir.

Kupon sorgulama

İddianın internet sitesi üzerinden kupon sorgulamak için kuponunuzun altında yazan 30 haneli barkod numarasını bilmeniz gerekmektedir. Bu barkod numarasını sorgulama ekranındaki alana yazarak kuponunuzun ikramiye kazanıp kazanmadığını öğrenebilirsiniz. Sistem tarafından güncel bilgiler ve kesinleşmiş sonuçlar ile yapılan bu sorgulama sonucunda öğrendiğiniz bilgi doğrultusunda iddia bayilerine giderek kazandığınız ikramiyeyi alabilirsiniz.

İddia kupon sorgulama işlemlerini yapacak kişilerin işlemleri resmi olarak belirlenecektir. Bu açıdan öğrenilecek bilgiler resmi olduğundan dolayı kişiler kuponlarını sonuca göre yırtıp atabilir. İddia kupona sorgulama işlemleri dışında iddia resmi internet sitesi üzerinden iddia ile ilgili diğer işlemler de yapılabilmektedir.

İddia bültenini inceleyebilir ve böylece iddia kupon hazırlama işlemlerinizi bülten üzerinden yapabilirsiniz. Her Salı ve Cuma günleri yenilenen bülten sayesinde kişiler bülten üzerinden oyunu oynayabilmektedir.

İddia Nasıl Oynanır?

İddia oyununa yeni başlayan kişiler oyunu oynamak için maçlara dair tahminler yapması gerekir. Bu sayede yapılan tahminler maç kodları üzerinden kupona işlenebilmektedir. Kuponun doldurulması konusunda maç kodlarına ve maç için yapılan tahminin doğru olarak işaretlendiğine dikkat edilmelidir. Eğer maç tahminleri tutarsa, tahminlerin oranlarının birbirleri ile çarpılması ile elde edilecek sonuç kadar ikramiye alınacaktır. Alınacak ikramiye için tüm iddia bayilerine gidilebilir. Online olarak iddia oynama için bahis siteleri de açılmış durumdadır. Bu bakımdan ilgili siteler üzerinden de iddia oynanabilir. Sizler e sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*