GİB KASKO DEĞERLERİ SORGULAMA


Kullanmakta olduğunuz aracınızın 2014 yılına ait kasko değerini GİB üzerinden kasko değerleri sayfasından sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Kasko değerleri sorgulama ekranına giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken öncelikle yıl seçmek. Aracınızın yılını seçtikten sonra hemen altındaki kutucuktan markasını işaretleyerek sonuçlar butonuna basınız.

Yeni sekmede açılacak sayfada aracınızın markasına ait ne kadar alternatif varsa hepsi listelenecektir. Eğer isterseniz bu listeyi bilgisayarınıza da indirerek işlem yapabilirsiniz.

GİB kasko değer listesine ulaşmak ve merak ettiğiniz araçların kasko bedelleri öğrenmek için öncelikle konunun sonunda bulunan yönlendirme linkini kullanmalısınız. Sorgulama sayfası açıldığında aşağıdaki ekran görüntüsü ortaya çıkacaktır. Buradan sorgulama yapmak istediğiniz aracın yaşına uygun seçeneği tıklayarak kasko değer listesini bilgisayarınıza indirmeden veya indirerek öğrenebilirsiniz. Hizmet sayesinde sizlerde araçlarınızın kasko bedellerini öğrenebilirsiniz. Siz değerli gib.gen.tr takipçilerinden gelen yoğun ilgi karşısında sizinle paylaşmış olduğumuz bilgileri güncellemek ve eklenen yeni özellikleri sizler paylaşmaya devam edeceğiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*