GİB İNTERNET HİZMETLERİ KULLANIM BAŞVURU FORMU


Gelir idaresi başkanlığı mükelleflerin işlemlerini internet üzerinde yapmaları için çeşitli uygulamalar yürürlüğe koymuştur.

Bu uygulamalar sayesinde vergi mükellefleri vergi ve diğer mükellefiyet gerektiren işlemlerini internet üzerinden yapabilme olanağını elde etmişlerdir.

Ancak bu uygulamaların kullanımında ortaya çıkacak aksaklıklar ve sorumluluklar vardır.Bu sorumlulukları üstlenmek ve bu hizmetlerden faydalanmak için hazırlanmış olan başvuru formu doldurularak hizmet talep edilmektedir.

Gerçek kişiler ve tüzel kişiler için internet hizmetleri kullanım başvuru formuna ulaşmak için size aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanınız.

GİB internet hizmetleri başvurusu için aşağıda verdiğimiz linkleri tıklayarak ilgili hizmete ulaşabilirsiniz. Siz değerli takipçilerimiz için bu hizmetten nasıl yararlanacağınızı, form bilgilerini ve formu doldurma şeklinizi size resimli olarak anlatacağız. Öncelikler aşağıdaki linkler yardımı ile başvuru formuna ulaşmalısınız.

Ardından açılan sayfada karşınıza resimdeki form gelecektir. Bu form üzerinde vergi kimlik numarasını, ad soyad, doğum yeri, telefon numarası, fax numarası, e-posta adresi ve adres bölümleri yer almaktadır. Bu bölümleri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


1 Comment Posted

  1. SSk.borcum var,nereye dilekce yazmam gerekiyi aftan yararlanmam icin.Lütfen yardimci olursaniz sevinirim.Tsekür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*