DOKTOR SORUMLULUK POLİÇESİ SORGULAMA


Doktor sorumluluk poliçesi sorgulama, tıbbı kötüye kullanmaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamında mağdurların, sağlık çalışanının poliçesinin mevcudiyetini öğrenmeleri amacına hizmet etmesi için yürürlüğe sokulmuştur.  Uygulama ile hekimin poliçesinin olup olmadığı ve poliçe var ise sigorta şirketi bilgileri görüntülenebilmekte ve bu yönde yaşanacak mağduriyetlere karşılık hak arama imkânına zemin hazırlanabilmektedir.

Doktor sorumluluk poliçesi sorgulama işlemi için aşağıda vereceğimiz link değerlendirilebilir. Link tıklandığında açılacak sayfa üzerinde sigorta şirketleri acente no, poliçe no, yenileme no gibi bilgiler kodlanarak ve sayfada verilen güvenlik şifresi belirtilen yere doldurularak sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir ve bu yönde bilgi sahibi olunabilir.

Doktor sorumluluk poliçesi sorgulama sorgulama işlemlerini Sigorta Bilgi Merkezi aracılığı ile online olarak yapabilirsiniz. İşlemleri yapmak için öncelikle yapmanız gereken aşağıda sorgulama sayfasına yönlendirdiğimiz linke tıklamak.

Açılan sayfada sizden sigorta şirketi ve acentesi ve poliçenizle ilgili istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurarak doktor sorumluluk poliçesi sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Sigorta Bilgi Merkezi uygulamalarıyla kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Bu hizmetlere web site üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*