ÇEDAŞ BORÇ SORGULAMA


Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde bulunan elektrik abonelerinin bağlı bulunduğu ÇEDAŞ, abonelerine daha kaliteli ve daha modern hizmet sunabilmek amacı ile borç sorgulama işlemlerini internetten yapabilmeye imkan veren online hizmetler üzerinden hizmet veriyor.

Bu online hizmet uygulamasına ÇEDAŞ resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. ÇEDAŞ borç sorgulama işlemi içinse abonelerin il seçimlerinin ardından, işletmeyi girmeleri gerekiyor. Daha sonra ise abone numarasını da girerek sorgulama işlemini yapabiliyor.

ÇEDAŞ borç sorgulama işlemi sırasında istenilen bu bilgiler gelen faturaların herhangi birisinden kolayca öğrenilebilmektedir. Bu sayede internetten en güncel elektrik faturası borç bilgileri öğrenilebiliyor. Hatta bu online servis üzerinde ÇEDAŞ fatura borç ödemeleri kredi kartı ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Çedaş borç sorgulama işlemini sizlere resimli olarak anlatacağız. Çedaş borçlarınızı sorgulamak için öncelikle sorgulama sayfasına giriş yapınız. Ardından il seçimi yaparak işletme numarasını giriniz. Daha sonra abone no girerek sorgulama işlemini başlatabilirsiniz.

Girdiğiniz bilgiler ışığında elektrik borçlarınız ekrana yansıtılacaktır. Çedaş borç sorgulama oldukça kolay ve pratik bir uygulama sayfası ile abonelerine hizmet vermektedir. Gib.gen.tr aile olarak bizler yeni güncellemeler ve haberlerle sizler için çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*